Načítání obsahu...
Prodej profesionálních potřeb pro vizážisty, kurzy a školení
Ještě nemáte účet?  Registrujte se

Aktuality

Aktuální informace o novinkách na našem e-shopu, kurzech a nových událostech.

23.1.2018
Kurz vizážistika a barvové poradenství

K novým víkendovým ternímům kurzu Vizážistika a barvové poradenství získáte ZDARMA kurz svatebního líčení v hodnotě 1690Kč. Podrobnější informace, termíny a přihlášky najdete na webu v záložce KURZY.

25.10.2017
Trvalá na řasy Wimpernwelle POWER PAD®

Poskytujete svým zákaznicím trvalou na řasy, nebo uvažujete o doplnění stávajících služeb?

Potom vás může zaujmout nová metoda trvalé na řasy od německé firmy WIMPERNWELLE.

Úzce spolupracujeme s výhradním distributorem značky Wimpernwelle firmou Rejcha kosmetik. Pro kosmetické salony, kosmetičky a profesionály poskytujeme prodej produktů a zároveň i školení nové techniky trvalé na řasy pomocí Power Padu a zároveň i školení barvení obočí a řas barvou BINACIL.

Trvalá na řasy POWER PAD je světovou novinkou od německé značky Wimpernwelle s chráněným 3D designem a je zárukou nejvyšší kvality v péči o řasy. Již žádné kleštičky a lámání řas. Místo rolek se zde používají silikonové podložky, které jsou anatomicky vytvarované podle oka v několika velikostech. Touto metodou dosáhnete vynikajících výsledků a řasy budou mít přirozené nadzdvihnutí a ohyb po dobu 6 - 8 týdnů.

Na školení se naučíte základní postupy trvalé na řasy a používání všech produktů potřebných k práci. Zároveň se naučíte jak správně obarvit obočí a řasy pomocí barev BINACIL.

Délka školení je přibližně 4 hodiny, záleží na počtu účastníků. Budeme se vám plně věnovat a vše naučíme tak, aby vaše zákaznice odcházely spokojené, ocenily kvalitu vašich služeb a vracely se zpět.

Pokud máte zájem o školení nebo podrobnější informace, kontaktujte nás na emailu info@vizart.cz, případně telefonicky na čísle 602 194 130.

6.10.2017
Kurz účesy pro vizážisty BRNO

K profesi vizážisty patří i rychlá úprava vlasů k jakékoli příležitosti a zároveň přináší i další placenou službu. Zákaznice velmi ocení, pokud poskytujete kompletní služby.
Přijďte se naučit rychlé a elagantní účesy, ze kterých budou vaše zákaznice nadšené.

Kurz účesů pro vizážisty se koná 22. října 2017 v Brně od 9.00 hod.

Další informace najdete na kurz účesy pro vizážisty

16.8.2017
nový web VIZART.CZ

Dne 16.8.2017 jsme spustili nový webové stránky s e-shopem VIZART.CZ

Při této příležitosti rozdáváme dárky k objednávkám. Při objednávce zboží nad 800,-Kč od nás získáte Bázi pod oční stíny a druhý dárek najdete na našem Facebooku v příspěvku.

2.8.2017
Vizážistický kufr AT30

Pro velký zájem a přání vizážistů máme opět skladem dvoudílný vizážistický kufr AT30. Ideální pomocník nejen pro vizážisty a kosmetičky, ale i pro kadeřnice a všechny, kteří potřebují převážet své potřeby k zákazníkům.
Pokud pracujete v oboru, využijte možnosti nákupu za zvýhodněných podmínek. Více informací zde: VIZÁŽISTICKÝ KUFR AT30

15.1.2017
Nová konturovací paleta Parisax

Pomocí této konturovací palety PAL943E jednoduše a pohodlně vymodelujete obličej a zakryjete kruhy pod očima. Nyní se štětcem na modelaci zdarma. Pdrobnější informace najdete na e-shopu zde:

4.1.2017
Nové termíny a kurzy 2017

Jsou pro vás připraveny kurzy jak pro začátečníky, profesionální vizážistky, tak i pro všechny, které zajímá líčení. Jsou připraveny termíny pro nový rekvalifikační kurz VIZÁŽISTKA, který je akreditovaný MŠMT. Veškeré informace najdete na našich stránkách, nebo zavolejte.

http://www.vizart.cz/