Načítání obsahu...
Prodej profesionálních potřeb pro vizážisty, kurzy a školení
Ještě nemáte účet?  Registrujte se

Podmínky

  Vybavení kurzu:

  Reference:

  Veliké poděkování paní Evě Vodňanské za luxusně připravený kurz "Vizážistika a barvové poradenství". Děkuji moc za předání znalostí ohledně líčení, nadmíru velikánská spokojenost, ještě jednou moc děkuji a a vřele paní Evičku doporučuji.

  Monika Batyková,

  Výborné školení. Paní Vodňanská je naprosto úžasná školitelka, se super energií, kterou na vás přenese během prvních minut setkání.

  Irena Knausová,

  Absolvovala jsem 5ti denní kurz vizážistiky u Evičky Vodňanské. Kurz nabitý cennými informacemi, spoustou hodin praxe a hlavně skvělým a profesionálním přístupem paní Evy. Eva je mistrem ve svém oboru a můžu všem doporučit! Již teď se těším na další kurzy. Moc za vše děkuji, Evi!

  Zuzana Plsová,

  Perfektní přístup, skvělé učební materály a mnoho hodin praxxe... prostě přesně to co potřebuji... Evy moc díky.

  Šárka Beranová,

  Super výběr lektora. Rozhodně mohu doporučit. Byla jsem na všech kurzech a jsem nadšená. Navíc jsem si velmi rychle zvykla i na skvělé a fungující produkty.

  Alexa Viceníková, Mgr.,

  Mám za sebou 5ti denní kurz "Vizážistika a barvové poradenství" a určitě to nebyl kurz poslední. Spousta praxe, skvělá atmosféra, profi přístup paní Vodňanské. Doporučuji.

  Vendula Kohoutková,

  Úžasný kurz. Již po základním kurzu jsem dokonale zvládla techniku líčení, měla přehled co, jak a kam se líčí a dokonale se pobavila. Vřele doporučují.

  Michaela Kromusová,

  {name}

  Lektor